07.10
15:00
Provo
Polet (LJ)
1
0
|
07.10.2018 15:00 | 1 : 0 |
|
||||||
07.10
15:00
Drina
Tutin
0
3
|
07.10.2018 15:00 | 0 : 3 |
|
07.10
15:00
BuduÄnost
SFS Borac
3
0
|
07.10.2018 15:00 | 3 : 0 |
|
||||||
07.10
15:00
Pukovac
Moravac Orion
0
2
|
07.10.2018 15:00 | 0 : 2 |
|
||||||
07.10
15:00
Zaplanjac
TemniÄ 1924
2
1
|
07.10.2018 15:00 | 2 : 1 |
|
||||||
07.10
11:00
Car Konstantin
Jagodina Tabane
2
0
|
07.10.2018 11:00 | 2 : 0 | |||||||
07.10
15:00
Radan
OFK SinÄeliÄ
0
5
|
07.10.2018 15:00 | 0 : 5 |
|
07.10
11:00
Prva Iskra
GSP Polet DorÄol
1
1
|
07.10.2018 11:00 | 1 : 1 |
|
||||||
07.10
14:30
Stepojevac Vaga
Zvezdara
1
3
|
07.10.2018 14:30 | 1 : 3 |
|
07.10
15:30
Mladost (O)
Vojvodina 1928
0
1
|
07.10.2018 15:30 | 0 : 1 |
|
07.10
15:30
Tatra
Jedinstvo (SP)
0
0
|
07.10.2018 15:30 | 0 : 0 |
|
||||||
07.10
15:30
Hajduk (Ä)
1. Maj Ruma
0
1
|
07.10.2018 15:30 | 0 : 1 |
|
||||||
07.10
15:30
JugoviÄ
Sremac Vojka
2
0
|
07.10.2018 15:30 | 2 : 0 |
|
||||||
07.10
15:30
Borac (Å )
RadniÄki (Å )
2
1
|
07.10.2018 15:30 | 2 : 1 |
|
||||||
07.10
15:30
Podunavac
Sloga (T)
3
0
|
07.10.2018 15:30 | 3 : 0 |
|
||||||
07.10
15:30
LSK LaÄarak
Hajduk (D)
0
4
|
07.10.2018 15:30 | 0 : 4 |
|
07.10
15:30
Mladost (T)
RadniÄki (S)
3
0
|
07.10.2018 15:30 | 3 : 0 |
|
||||||
07.10
15:30
Tekstilac
BSK
4
1
|
07.10.2018 15:30 | 4 : 1 |
|
||||||
07.10
15:30
Tavankut
BuduÄnost
1
0
|
07.10.2018 15:30 | 1 : 0 |
|
||||||
07.10
15:30
BaÄka
Polet (K)
2
0
|
07.10.2018 15:30 | 2 : 0 |
|
||||||
07.10
15:30
BajŔa
Mladost (BP)
3
0
|
07.10.2018 15:30 | 3 : 0 |
|
||||||
07.10
15:30
RadniÄki 1912
OFK Vrbas
5
0
|
07.10.2018 15:30 | 5 : 0 |
|
07.10
15:00
Vodojaža
Gruža
2
1
|
07.10.2018 15:00 | 2 : 1 |
|
||||||
07.10
15:00
SuŔica
Polet
2
0
|
07.10.2018 15:00 | 2 : 0 |
|
||||||
07.10
15:00
Å umadija (T)
Novi Pazar 1928
1
0
|
07.10.2018 15:00 | 1 : 0 |
|
||||||
07.10
15:00
KaraÄorÄe
Bane 1931
3
3
|
07.10.2018 15:00 | 3 : 3 |
|
07.10
15:00
Borac 1932
OFK Napredak
1
1
|
07.10.2018 15:00 | 1 : 1 |
|
||||||
07.10
15:00
RSK
Partizan 1945
2
1
|
07.10.2018 15:00 | 2 : 1 |
|
||||||
07.10
15:00
Rudar
Udarnik
4
0
|
07.10.2018 15:00 | 4 : 0 |
|
||||||
07.10
15:00
OFK AranÄelovac 1979
Petar Dobrnjac
8
1
|
07.10.2018 15:00 | 8 : 1 |
|
07.10
15:00
OFK Divci
Borac
2
2
|
07.10.2018 15:00 | 2 : 2 | |||||||
07.10
15:00
Radjevac
RadniÄki Stobeks
2
1
|
07.10.2018 15:00 | 2 : 1 |
|
07.10
15:00
Orlovac
Sloboda
4
0
|
07.10.2018 15:00 | 4 : 0 | |||||||
07.10
15:00
Polet (T)
Sloga (S)
1
0
|
07.10.2018 15:00 | 1 : 0 |
|
||||||
07.10
17:00
LFK Mladost
Zlatar
1
1
|
07.10.2018 17:00 | 1 : 1 | |||||||
07.10
15:00
Prijevor
Polimlje
3
0
|
07.10.2018 15:00 | 3 : 0 |
|
07.10
15:00
Jedinstvo (GS)
Vranjska Banja
0
6
|
07.10.2018 15:00 | 0 : 6 |
|
||||||
07.10
15:00
Mladost (M)
OFK NiÅ”
0
0
|
07.10.2018 15:00 | 0 : 0 |
|
||||||
07.10
15:00
Morava
Tanasko RajiÄ
1
1
|
07.10.2018 15:00 | 1 : 1 |
|
||||||
07.10
11:00
Jedinstvo (P)
Mladost (B)
5
0
|
07.10.2018 11:00 | 5 : 0 | |||||||
07.10
15:00
Vlasina
Jablanica
5
0
|
07.10.2018 15:00 | 5 : 0 |
|
||||||
07.10
15:00
Pusta Reka
OFK Brzi Brod
3
0
|
07.10.2018 15:00 | 3 : 0 |
|
07.10
15:00
Napredak (D)
Juhor
0
1
|
07.10.2018 15:00 | 0 : 1 |
|
||||||
07.10
15:00
Jedinstvo (M)
OFK TopliÄanin
2
1
|
07.10.2018 15:00 | 2 : 1 |
|
||||||
07.10
15:00
LevaÄ
Jastrebac (B)
2
2
|
07.10.2018 15:00 | 2 : 2 |
|
||||||
07.10
15:00
OFK Lugomir
BoŔnjane
3
0
|
07.10.2018 15:00 | 3 : 0 |
|
||||||
07.10
15:00
Rembas
Jastrebac (VÅ )
2
0
|
07.10.2018 15:00 | 2 : 0 |
|
||||||
07.10
15:00
Župa
Morava 1918
2
0
|
07.10.2018 15:00 | 2 : 0 |
|
07.10
15:00
Majdanpek
TimoÄanin
0
3
|
07.10.2018 15:00 | 0 : 3 | |||||||
07.10
15:00
NaŔa krila 1936
Brodoremont
5
0
|
07.10.2018 15:00 | 5 : 0 |
|
||||||
07.10
15:00
MaloŔiŔte
Hajduk Veljko
1
1
|
07.10.2018 15:00 | 1 : 1 | |||||||
07.10
15:00
Moravica
BSK
3
2
|
07.10.2018 15:00 | 3 : 2 |
|
||||||
07.10
15:00
Bukovik
OFK Slatina
5
0
|
07.10.2018 15:00 | 5 : 0 |
|
07.10
10:00
Torlak
Mladenovac
0
0
|
07.10.2018 10:00 | 0 : 0 |
|
||||||
07.10
10:00
Borac
SremÄica
0
5
|
07.10.2018 10:00 | 0 : 5 | |||||||
07.10
14:30
Turbina
Milutinac
2
2
|
07.10.2018 14:30 | 2 : 2 |
|
||||||
07.10
14:30
BSK Batajnica
BSK BaÄevac
1
0
|
07.10.2018 14:30 | 1 : 0 |
|
||||||
07.10
11:00
Hajduk
Sopot
1
0
|
07.10.2018 11:00 | 1 : 0 |
|
07.10
15:00
Vojvodina
Polet
2
1
|
07.10.2018 15:00 | 2 : 1 |
|
||||||
07.10
15:00
Naftagas
RadniÄki 1911
0
0
|
07.10.2018 15:00 | 0 : 0 |
|
||||||
07.10
15:00
Omladinac FAM
Borac
1
0
|
07.10.2018 15:00 | 1 : 0 |
|
||||||
07.10
15:00
Lehel
Mladost (L)
2
2
|
07.10.2018 15:00 | 2 : 2 |
|
||||||
07.10
15:00
Rusanda
Crvena Zvezda (RS)
4
0
|
07.10.2018 15:00 | 4 : 0 | |||||||
07.10
15:00
Banat
Mladost (BD)
1
1
|
07.10.2018 15:00 | 1 : 1 |
|
07.10
15:00
Hercegovac
BuduÄnost (P)
0
1
|
07.10.2018 15:00 | 0 : 1 |
|
||||||
07.10
15:00
Slavija
RadniÄki 1918
4
1
|
07.10.2018 15:00 | 4 : 1 |
|
||||||
07.10
15:00
Borac 46
Krila Krajine
0
1
|
07.10.2018 15:00 | 0 : 1 |
|
||||||
07.10
15:00
Stari Grad
Rusin
3
0
|
07.10.2018 15:00 | 3 : 0 | |||||||
07.10
15:00
OFK Odžaci
Vojvodina (T)
0
4
|
07.10.2018 15:00 | 0 : 4 |
|
||||||
07.10
15:00
Kula
Polet (S)
5
1
|
07.10.2018 15:00 | 5 : 1 |
|
07.10
16:00
Borac (M)
Jadran
0
2
|
07.10.2018 16:00 | 0 : 2 |
|
||||||
07.10
16:00
BuduÄnost
Polet (NK)
5
1
|
07.10.2018 16:00 | 5 : 1 |
|
||||||
07.10
16:00
Borac (K)
Kupinovo
3
0
|
07.10.2018 16:00 | 3 : 0 |
|
||||||
07.10
16:00
Napredak
Rudar
3
0
|
07.10.2018 16:00 | 3 : 0 |
|
||||||
07.10
16:00
Ljukovo
ŽelezniÄar
0
3
|
07.10.2018 16:00 | 0 : 3 |
|
||||||
07.10
16:00
Sloboda (DT)
Donji Petrovci
4
1
|
07.10.2018 16:00 | 4 : 1 |
|
||||||
07.10
16:00
PSK Putinci
GraniÄar 1924
3
2
|
07.10.2018 16:00 | 3 : 2 |
|
07.10
15:00
Mladost MG
Lokomotiva
5
2
|
07.10.2018 15:00 | 5 : 2 |
|
||||||
07.10
15:00
ŽSK
Junkovac
1
0
|
07.10.2018 15:00 | 1 : 0 |
|
||||||
07.10
15:00
Prvi srpski ustanak
BSK
0
0
|
07.10.2018 15:00 | 0 : 0 |
|
||||||
07.10
15:00
Plaskovac
Banja
3
3
|
07.10.2018 15:00 | 3 : 3 |
|
||||||
07.10
15:00
VinÄa
Trnava
0
0
|
07.10.2018 15:00 | 0 : 0 |
|
07.10
15:30
ŽSK
Index
0
3
|
07.10.2018 15:30 | 0 : 3 |
|
||||||
07.10
15:30
MiletiÄ
Å ajkaÅ” 1908
3
1
|
07.10.2018 15:30 | 3 : 1 |
|
||||||
07.10
15:30
BaÄka
TSK
1
1
|
07.10.2018 15:30 | 1 : 1 |
|
||||||
07.10
15:30
Jedinstvo
Slavija
0
4
|
07.10.2018 15:30 | 0 : 4 |
|
07.10
15:30
Vojvodina
NjegoÅ”
2
1
|
07.10.2018 15:30 | 2 : 1 | |||||||
07.10
15:30
Proleter (Nj)
Vinogradar
1
4
|
07.10.2018 15:30 | 1 : 4 | |||||||
07.10
15:30
Sutjeska
ObiliÄ
1
0
|
07.10.2018 15:30 | 1 : 0 | |||||||
07.10
15:30
Iskra
RadniÄki 1905
2
0
|
07.10.2018 15:30 | 2 : 0 |
07.10
15:00
Javor
Partizan
2
2
|
07.10.2018 15:00 | 2 : 2 |
|
||||||
07.10
15:00
OFK Bratstvo
Juhor
2
1
|
07.10.2018 15:00 | 2 : 1 |
|
||||||
07.10
15:00
Bratstvo
Mladost (D)
4
0
|
07.10.2018 15:00 | 4 : 0 |
|
||||||
07.10
15:00
Mladost (S)
Mladost (K)
4
2
|
07.10.2018 15:00 | 4 : 2 |
|
||||||
07.10
15:00
Resavac
Kolare
3
2
|
07.10.2018 15:00 | 3 : 2 |
|
||||||
07.10
10:00
Omladinac
Hajduk
2
1
|
07.10.2018 10:00 | 2 : 1 | |||||||
07.10
15:00
Napredak
KuŔiljevo
1
2
|
07.10.2018 15:00 | 1 : 2 |
|
07.10
14:30
Dunav
Srem
3
1
|
07.10.2018 14:30 | 3 : 1 |
|
||||||
07.10
14:30
PoŔtar Zvezdara
PKB Kovilovo
2
2
|
07.10.2018 14:30 | 2 : 2 |
|
||||||
07.10
14:30
Borac (P)
Atakante
2
2
|
07.10.2018 14:30 | 2 : 2 |
|
||||||
07.10
14:30
Zmaj
Å umadinac
1
1
|
07.10.2018 14:30 | 1 : 1 | |||||||
07.10
14:30
Institut
Crvenka
3
2
|
07.10.2018 14:30 | 3 : 2 |
|
07.10
14:30
Omladinac
Strelac
2
0
|
07.10.2018 14:30 | 2 : 0 |
|
||||||
07.10
14:30
RuŔanj
Mladost (B)
5
1
|
07.10.2018 14:30 | 5 : 1 |
|
||||||
07.10
14:30
Duboko
Mladost (C)
0
3
|
07.10.2018 14:30 | 0 : 3 |
|
||||||
07.10
14:30
Zabrežje
Zvezda
2
1
|
07.10.2018 14:30 | 2 : 1 |
|
||||||
07.10
14:30
Borac
BuduÄnost
0
1
|
07.10.2018 14:30 | 0 : 1 |
|
07.10
14:30
Å umadija
Kosmaj
0
2
|
07.10.2018 14:30 | 0 : 2 |
|
||||||
07.10
14:30
Dunavac
VrÄin
1
1
|
07.10.2018 14:30 | 1 : 1 |
|
||||||
07.10
14:30
Pudarci
RopoÄevo
0
0
|
07.10.2018 14:30 | 0 : 0 |
|
||||||
07.10
10:00
Selo Mladenovac
VinÄa
0
3
|
07.10.2018 10:00 | 0 : 3 |
|
||||||
07.10
14:30
Kosmajac
Rabrovac
2
0
|
07.10.2018 14:30 | 2 : 0 |
|
||||||
07.10
14:30
KovaÄevac
Velika Krsna
1
2
|
07.10.2018 14:30 | 1 : 2 |
|
07.10
15:00
Backovac Junajted
Spartak
1
1
|
07.10.2018 15:00 | 1 : 1 | |||||||
07.10
15:00
Mladost
Rakova
2
1
|
07.10.2018 15:00 | 2 : 1 | |||||||
07.10
15:00
Rudar
Zadrugar
0
1
|
07.10.2018 15:00 | 0 : 1 |
|
||||||
07.10
15:00
Lunjevica
Jedinstvo (P)
3
1
|
07.10.2018 15:00 | 3 : 1 | |||||||
07.10
15:00
Jedinstvo (K)
Parmenac
0
4
|
07.10.2018 15:00 | 0 : 4 |
|
||||||
07.10
15:00
Jedinstvo (GG)
Omladinac
5
0
|
07.10.2018 15:00 | 5 : 0 |
07.10
11:00
PopoviÄi Vrnjci
Radnik
1
0
|
07.10.2018 11:00 | 1 : 0 |
|
||||||
07.10
15:30
Napredak
Ribnica
2
3
|
07.10.2018 15:30 | 2 : 3 |
|
||||||
07.10
15:30
Lasta
Stubal
3
2
|
07.10.2018 15:30 | 3 : 2 |
|
||||||
07.10
15:30
Gruža
Proleter
0
1
|
07.10.2018 15:30 | 0 : 1 |
|
||||||
07.10
15:30
Kraljevo Hajduk
Ibar
1
0
|
07.10.2018 15:30 | 1 : 0 |
|
||||||
07.10
15:30
Mataruge
BuduÄnost
1
1
|
07.10.2018 15:30 | 1 : 1 |
|
07.10
15:00
Sloga (Ä)
Ribnik
1
0
|
07.10.2018 15:00 | 1 : 0 |
|
||||||
07.10
15:00
Donji Kopaonik
Varvarin
3
3
|
07.10.2018 15:00 | 3 : 3 |
|
||||||
07.10
15:00
FUD
Sloga (M)
1
0
|
07.10.2018 15:00 | 1 : 0 |
|
||||||
07.10
15:00
MaÄkovac
13. April
1
1
|
07.10.2018 15:00 | 1 : 1 |
|
||||||
07.10
15:00
Kupci
Äitluk
1
2
|
07.10.2018 15:00 | 1 : 2 |
|
07.10
15:00
Mladi Borac
SindjeliÄ
4
0
|
07.10.2018 15:00 | 4 : 0 | |||||||
07.10
15:00
Jedinstvo (Å T)
KaraÄorÄe
1
0
|
07.10.2018 15:00 | 1 : 0 | |||||||
07.10
15:00
Jedinstvo (MZ)
Hajduk Stanko
2
1
|
07.10.2018 15:00 | 2 : 1 | |||||||
07.10
15:00
Mladost (DD)
Sloga (BO)
2
2
|
07.10.2018 15:00 | 2 : 2 | |||||||
07.10
15:00
DuŔko
Podrinje
1
0
|
07.10.2018 15:00 | 1 : 0 | |||||||
07.10
15:00
DuŔan Silni
Mladost (PR)
3
0
|
07.10.2018 15:00 | 3 : 0 |
07.10
15:30
Borac (St)
Jedinstvo (V)
1
0
|
07.10.2018 15:30 | 1 : 0 |
|
||||||
07.10
15:30
Jugoslavija
Potporanj
2
2
|
07.10.2018 15:30 | 2 : 2 |
|
||||||
07.10
15:30
Partizan (U)
Spartak 1911
1
1
|
07.10.2018 15:30 | 1 : 1 |
|
||||||
07.10
15:30
RadniÄki (B)
Polet
8
0
|
07.10.2018 15:30 | 8 : 0 |
|
||||||
07.10
15:30
Strela
Crvena zvezda
1
0
|
07.10.2018 15:30 | 1 : 0 |
|
||||||
07.10
15:30
Vulturul
Dolina
4
0
|
07.10.2018 15:30 | 4 : 0 |
|
07.10
15:00
Borac (K)
Rudar 2001
1
1
|
07.10.2018 15:00 | 1 : 1 |
|
||||||
07.10
15:00
Mlava (ML)
Borac (Ž)
1
2
|
07.10.2018 15:00 | 1 : 2 |
|
||||||
07.10
15:00
ObiliÄ
TrgovaÄki
2
2
|
07.10.2018 15:00 | 2 : 2 |
|
||||||
07.10
15:00
Sloga (B)
Pomoravlje
2
3
|
07.10.2018 15:00 | 2 : 3 |
|
||||||
07.10
15:00
ŽelezniÄar
Polet (SD)
4
1
|
07.10.2018 15:00 | 4 : 1 |
|
07.10
15:00
Naisus 1977
OFK Napredak 1929
3
5
|
07.10.2018 15:00 | 3 : 5 |
|
||||||
07.10
15:00
Palilula
Morava (Ž)
0
2
|
07.10.2018 15:00 | 0 : 2 |
|
||||||
07.10
15:00
Crvena zvezda
Doljevac
2
4
|
07.10.2018 15:00 | 2 : 4 | |||||||
07.10
15:00
Mladost (B)
Padina
4
0
|
07.10.2018 15:00 | 4 : 0 |
|
||||||
07.10
15:00
Zemljoradnik
Elid
3
2
|
07.10.2018 15:00 | 3 : 2 |
|
07.10
15:00
Podunavac
Plana
2
2
|
07.10.2018 15:00 | 2 : 2 |
|
||||||
07.10
15:00
Polet
Sloga (L)
2
1
|
07.10.2018 15:00 | 2 : 1 |
|
||||||
07.10
15:00
Bresje Superior
ŽelezniÄar Kusadak
1
2
|
07.10.2018 15:00 | 1 : 2 |
|
||||||
07.10
15:00
Crvena zvezda
Pobeda
1
1
|
07.10.2018 15:00 | 1 : 1 |
|
||||||
07.10
15:00
Sloboda
Sloga (M)
1
1
|
07.10.2018 15:00 | 1 : 1 |
|
||||||
07.10
15:00
Cerovac
SASK
1
0
|
07.10.2018 15:00 | 1 : 0 |
|
07.10
15:00
Nemetali
Polom
3
2
|
07.10.2018 15:00 | 3 : 2 |
|
||||||
07.10
15:00
Krivelj
Zlot
0
7
|
07.10.2018 15:00 | 0 : 7 |
|
||||||
07.10
15:00
Blizna
Sloga
0
1
|
07.10.2018 15:00 | 0 : 1 |
|
||||||
07.10
11:00
KljuÄ
RadniÄki (K)
5
3
|
07.10.2018 11:00 | 5 : 3 |
|
07.10
14:00
Ribnikar
Mladost
0
2
|
07.10.2018 14:00 | 0 : 2 |
|
||||||
07.10
14:00
Kolubara 2
OFK JabuÄje
5
2
|
07.10.2018 14:00 | 5 : 2 | |||||||
07.10
14:00
TeŔnjar
TrliÄ
2
5
|
07.10.2018 14:00 | 2 : 5 | |||||||
07.10
14:00
Tulari
Iskra
3
1
|
07.10.2018 14:00 | 3 : 1 |
|
||||||
07.10
14:00
Tvrdojevac
Sovljak
4
3
|
07.10.2018 14:00 | 4 : 3 |
|
07.10
15:00
Srbija
Slavija
1
0
|
07.10.2018 15:00 | 1 : 0 |
|
||||||
07.10
15:00
Erdoglija 1931
Sloboda
4
1
|
07.10.2018 15:00 | 4 : 1 |
|
||||||
07.10
15:00
Mladost (P)
Borac (D)
4
1
|
07.10.2018 15:00 | 4 : 1 |
|
||||||
07.10
15:00
OFK Bagremar
Jadran
3
0
|
07.10.2018 15:00 | 3 : 0 |
|
||||||
07.10
12:00
Å umadija 1934
KoriÄani
0
1
|
07.10.2018 12:00 | 0 : 1 |
|
||||||
07.10
15:00
Kutlovo
Å umadinac (KG)
3
2
|
07.10.2018 15:00 | 3 : 2 |
|
||||||
07.10
15:00
Jedinstvo
Sloga (D)
3
2
|
07.10.2018 15:00 | 3 : 2 |
|
07.10
15:30
Jedinstvo
SeÄica
4
2
|
07.10.2018 15:30 | 4 : 2 | |||||||
07.10
15:30
PeruÄac
Ježevica
10
0
|
07.10.2018 15:30 | 10 : 0 | |||||||
07.10
15:30
Jasen
Prvi partizan
8
0
|
07.10.2018 15:30 | 8 : 0 | |||||||
07.10
15:30
Polet
LauÅ”
4
2
|
07.10.2018 15:30 | 4 : 2 | |||||||
07.10
15:30
Omladinac
Savinac
0
0
|
07.10.2018 15:30 | 0 : 0 | |||||||
07.10
11:00
Ariljska rampa
Lazarica
2
1
|
07.10.2018 11:00 | 2 : 1 |
07.10
15:00
Jedinstvo (G)
ZloÄudovo
0
1
|
07.10.2018 15:00 | 0 : 1 |
|
||||||
07.10
15:00
Mladi borac
Mladost 1959
0
1
|
07.10.2018 15:00 | 0 : 1 |
|
||||||
07.10
15:00
Sloga
OFK Brza
4
3
|
07.10.2018 15:00 | 4 : 3 |
|
||||||
07.10
15:00
ŽelezniÄar
Progres
5
2
|
07.10.2018 15:00 | 5 : 2 |
|
||||||
07.10
15:00
Å umadija
Äekmin
0
3
|
07.10.2018 15:00 | 0 : 3 |
|
||||||
07.10
15:00
VuÄje
BobiŔte
1
1
|
07.10.2018 15:00 | 1 : 1 | |||||||
07.10
15:00
Polet
Umac
1
1
|
07.10.2018 15:00 | 1 : 1 | |||||||
07.10
15:00
OFK Morava
Kumarevo 65
2
4
|
07.10.2018 15:00 | 2 : 4 |
|
07.10
15:30
OFK Rtanj
Ozren
3
2
|
07.10.2018 15:30 | 3 : 2 |
|
||||||
07.10
15:30
Sloga (M)
GraniÄar
3
6
|
07.10.2018 15:30 | 3 : 6 |
|
||||||
07.10
15:30
Malinik
OsniÄ
3
1
|
07.10.2018 15:30 | 3 : 1 |
|
||||||
07.10
15:30
Omladinac
Rudar VrÅ”ka Äuka
3
2
|
07.10.2018 15:30 | 3 : 2 |
|
||||||
07.10
15:30
BuÄje Podvis
Kosovo
3
2
|
07.10.2018 15:30 | 3 : 2 | |||||||
07.10
15:30
RadniÄki 1946
TrebiÄ
1
0
|
07.10.2018 15:30 | 1 : 0 |
|
07.10
15:30
Gnjilan
Lužnica
3
4
|
07.10.2018 15:30 | 3 : 4 |
|
||||||
07.10
15:30
Mladost
Sloga
1
0
|
07.10.2018 15:30 | 1 : 0 |
|
||||||
07.10
15:30
Padež
Zadrugar
2
1
|
07.10.2018 15:30 | 2 : 1 |
07.10
15:00
Jedinstvo (GM)
Proleter
2
1
|
07.10.2018 15:00 | 2 : 1 |
|
||||||
07.10
15:00
Vulkan 1963
BuduÄnost
3
2
|
07.10.2018 15:00 | 3 : 2 |
|
||||||
07.10
15:00
Stevan NeŔticki
Rudar
0
2
|
07.10.2018 15:00 | 0 : 2 | |||||||
07.10
15:00
Sloboda
VrtiŔte
0
0
|
07.10.2018 15:00 | 0 : 0 |
|
||||||
07.10
15:00
Mladost (DK)
Mladost (L)
3
2
|
07.10.2018 15:00 | 3 : 2 |
|
||||||
07.10
15:00
Crvena zastava
Palilulac
3
1
|
07.10.2018 15:00 | 3 : 1 |
|
07.10
15:00
Ternoci
TreŔnjevka
5
0
|
07.10.2018 15:00 | 5 : 0 |
|
||||||
07.10
15:00
OFK Alakince
Lugina
2
3
|
07.10.2018 15:00 | 2 : 3 |
|
||||||
07.10
15:00
Vihor
Pavlovac
3
0
|
07.10.2018 15:00 | 3 : 0 |
|
||||||
07.10
15:00
Äelik
BSK Bujanovac
4
2
|
07.10.2018 15:00 | 4 : 2 |
|
||||||
07.10
15:00
Levosoje
Mladost
2
1
|
07.10.2018 15:00 | 2 : 1 |
|
07.10
12:00
Moravac
Rudar
5
2
|
07.10.2018 12:00 | 5 : 2 | |||||||
07.10
14:00
Mineralac
Glama
1
5
|
07.10.2018 14:00 | 1 : 5 |
07.10
15:00
Mladost
Rudar
2
1
|
07.10.2018 15:00 | 2 : 1 |
|
||||||
07.10
15:00
Dimitrije TucoviÄ
OFK Paljuvi
1
0
|
07.10.2018 15:00 | 1 : 0 | |||||||
07.10
15:00
Pambukovica
Polet (T)
0
7
|
07.10.2018 15:00 | 0 : 7 | |||||||
07.10
15:00
Gunjevac
ÄuÄuge
1
2
|
07.10.2018 15:00 | 1 : 2 |
|
||||||
07.10
15:00
Vrelo
Polet (DL)
0
4
|
07.10.2018 15:00 | 0 : 4 |
|
07.10
14:30
Sloga
Posavina
0
4
|
07.10.2018 14:30 | 0 : 4 |
07.10
15:30
Moskva
Jedinstvo
0
3
|
07.10.2018 15:30 | 0 : 3 | |||||||
07.10
15:30
Borac
Äenej
1
1
|
07.10.2018 15:30 | 1 : 1 |
|
||||||
07.10
15:30
Titel
ObiliÄ
1
2
|
07.10.2018 15:30 | 1 : 2 |
|
||||||
07.10
15:30
Vinogradar
BaÄka
2
1
|
07.10.2018 15:30 | 2 : 1 |
|
07.10
15:30
Borac (VG)
Ratar
2
2
|
07.10.2018 15:30 | 2 : 2 | |||||||
07.10
15:30
Borac (VS)
BuduÄnost (A)
1
2
|
07.10.2018 15:30 | 1 : 2 |
|
||||||
07.10
15:30
Dobrica
HajduÄica
1
3
|
07.10.2018 15:30 | 1 : 3 |
|
||||||
07.10
15:30
Partizan (K)
KaraÅ” (K)
0
4
|
07.10.2018 15:30 | 0 : 4 |
|
||||||
07.10
15:30
KaraÅ” (J)
Å evac
1
0
|
07.10.2018 15:30 | 1 : 0 |
|
07.10
15:00
Borac
Beli Orlovi
4
2
|
07.10.2018 15:00 | 4 : 2 |
|
||||||
07.10
15:00
Trudbenik
Polet 57
2
0
|
07.10.2018 15:00 | 2 : 0 |
|
||||||
07.10
15:00
Velika Drenova
Omladinac
2
3
|
07.10.2018 15:00 | 2 : 3 |
|
||||||
07.10
15:00
Sloga (L)
Stari Trstenik
2
0
|
07.10.2018 15:00 | 2 : 0 |
|
||||||
07.10
15:00
Gradina
14. Oktobar
2
0
|
07.10.2018 15:00 | 2 : 0 |
|
07.10
15:00
SinÄeliÄ 1934
Vinogradar
2
2
|
07.10.2018 15:00 | 2 : 2 |
|
||||||
07.10
15:00
Blagotin
Kupinovac
2
0
|
07.10.2018 15:00 | 2 : 0 |
|
||||||
07.10
15:00
Sloga
Mladost (T)
1
2
|
07.10.2018 15:00 | 1 : 2 |
|
||||||
07.10
15:00
Partizan
Morava
2
2
|
07.10.2018 15:00 | 2 : 2 |
|
||||||
07.10
15:00
Mladost (G)
Å umadinac
2
2
|
07.10.2018 15:00 | 2 : 2 |
|
07.10
15:00
Moravac 2015
RadniÄki
7
0
|
07.10.2018 15:00 | 7 : 0 | |||||||
07.10
15:00
Istok 63
BuduÄnost
2
1
|
07.10.2018 15:00 | 2 : 1 |
|
||||||
07.10
15:00
Rudar (SR)
Orlovi
1
2
|
07.10.2018 15:00 | 1 : 2 |
|
||||||
07.10
15:00
Borac 1805
Omladinski
2
0
|
07.10.2018 15:00 | 2 : 0 |
|
07.10
15:00
Lukavac
Žabari
3
3
|
07.10.2018 15:00 | 3 : 3 |
|
||||||
07.10
15:00
Junior Novo Naselje
Borac
4
0
|
07.10.2018 15:00 | 4 : 0 |
|
||||||
07.10
15:00
Rajac
Mladost (L)
2
4
|
07.10.2018 15:00 | 2 : 4 |
|
||||||
07.10
15:00
Rakac Stave
PopadiÄ
2
2
|
07.10.2018 15:00 | 2 : 2 |
|
||||||
07.10
15:00
Komanice
Stari drugari
2
1
|
07.10.2018 15:00 | 2 : 1 |
|
||||||
07.10
15:00
Milenko PavloviÄ
Polet
3
1
|
07.10.2018 15:00 | 3 : 1 |
|
||||||
07.10
11:00
Jadar 2013
Mladost (VK)
4
0
|
07.10.2018 11:00 | 4 : 0 |
|
07.10
14:30
Umka
13. Maj
2
1
|
07.10.2018 14:30 | 2 : 1 |
|
||||||
07.10
10:00
Penjarol
Dedinje
2
3
|
07.10.2018 10:00 | 2 : 3 |
|
||||||
07.10
10:00
Rekreativo 011
Posavac TiŔma
1
4
|
07.10.2018 10:00 | 1 : 4 |
|
||||||
07.10
11:00
Mladi Proleter
Å eÄeranac Ada
3
2
|
07.10.2018 11:00 | 3 : 2 |
|
||||||
07.10
14:30
Novi Beograd
BUSK
0
1
|
07.10.2018 14:30 | 0 : 1 |
|
07.10
14:30
Zuce
Sveti Stefan
3
0
|
07.10.2018 14:30 | 3 : 0 |
|
||||||
07.10
14:30
Minel
PoŔtar
1
3
|
07.10.2018 14:30 | 1 : 3 |
|
||||||
07.10
14:30
PKB Padinska Skela
Pinosava
4
2
|
07.10.2018 14:30 | 4 : 2 |
|
||||||
07.10
14:30
Avala
LepuŔnica
1
1
|
07.10.2018 14:30 | 1 : 1 |
|
||||||
07.10
14:30
Siti Sport Klub
Heroj Polet
0
4
|
07.10.2018 14:30 | 0 : 4 |
|
07.10
16:00
Mladost
Å umar
0
3
|
07.10.2018 16:00 | 0 : 3 |
|
||||||
07.10
16:00
ObiliÄ 1993
FruŔka Gora
3
1
|
07.10.2018 16:00 | 3 : 1 |
|
||||||
07.10
16:00
Mitros
OFK BikiÄ
1
3
|
07.10.2018 16:00 | 1 : 3 |
|
||||||
07.10
16:00
FruŔkogorac
KruŔedol
0
5
|
07.10.2018 16:00 | 0 : 5 |
|
||||||
07.10
16:00
OFK Zeka BuljubaŔa
Hajduk
0
3
|
07.10.2018 16:00 | 0 : 3 |
|
||||||
07.10
16:00
GraniÄar
Napredak
0
0
|
07.10.2018 16:00 | 0 : 0 |
|
||||||
07.10
16:00
Sloga (V)
BSK
3
1
|
07.10.2018 16:00 | 3 : 1 |
|
||||||
07.10
16:00
Donji Srem 2015
Sloga (Ä)
8
2
|
07.10.2018 16:00 | 8 : 2 |
|
07.10
11:00
Sibnica
Rudar 2012
0
11
|
07.10.2018 11:00 | 0 : 11 |
|
||||||
07.10
13:30
OFK Slatina
Vis
0
5
|
07.10.2018 13:30 | 0 : 5 |
|
||||||
07.10
15:30
OFK RogaÄa
Mladost (G)
3
2
|
07.10.2018 15:30 | 3 : 2 |
|
||||||
07.10
13:30
Vojvoda
PopoviÄ
1
3
|
07.10.2018 13:30 | 1 : 3 |
|
||||||
07.10
15:30
Mladost (MI)
Stojnik
2
3
|
07.10.2018 15:30 | 2 : 3 |
|
07.10
15:30
Borac (A)
Partizan
10
0
|
07.10.2018 15:30 | 10 : 0 |
|
||||||
07.10
15:30
Jedinstvo (D)
Jedinstvo (G)
1
0
|
07.10.2018 15:30 | 1 : 0 |
|
||||||
07.10
15:30
Zvezda
Metalac
2
0
|
07.10.2018 15:30 | 2 : 0 |
|
||||||
07.10
15:30
Borac (V)
Mineral 2015
0
0
|
07.10.2018 15:30 | 0 : 0 |
|
||||||
07.10
15:30
Progorelica
Mladost
0
2
|
07.10.2018 15:30 | 0 : 2 |
|
07.10
15:00
Sloga (Z)
Sloga (M)
0
2
|
07.10.2018 15:00 | 0 : 2 |
|
||||||
07.10
15:00
KaraÄorÄe 2013 (ViÅ”)
Marjan
0
2
|
07.10.2018 15:00 | 0 : 2 |
|
||||||
07.10
11:00
KaraÄorÄe (V)
Badnjevac
3
2
|
07.10.2018 11:00 | 3 : 2 |
|
||||||
07.10
15:00
Mladost (R)
Partizan
5
3
|
07.10.2018 15:00 | 5 : 3 |
|
07.10
14:30
Guncate
Barajevo
1
4
|
07.10.2018 14:30 | 1 : 4 |
|
||||||
07.10
14:30
Beljina
Velika Mostanica
2
3
|
07.10.2018 14:30 | 2 : 3 |
|
07.10
15:00
Rudar
Velika Reka
2
3
|
07.10.2018 15:00 | 2 : 3 |
|
||||||
07.10
15:00
Vidojevica
Jedinstvo
3
1
|
07.10.2018 15:00 | 3 : 1 |
|
||||||
07.10
15:00
Sloga
Azbukovica
2
1
|
07.10.2018 15:00 | 2 : 1 |
|
||||||
07.10
15:00
Antimon
Jadar 1961 (GD)
3
2
|
07.10.2018 15:00 | 3 : 2 |
|
||||||
07.10
15:00
Jadar (ST)
Borac
2
0
|
07.10.2018 15:00 | 2 : 0 |
|
||||||
07.10
15:00
Milan OrliÄ
Mladost
3
1
|
07.10.2018 15:00 | 3 : 1 | |||||||
07.10
15:00
7. Juli
Prva Iskra
2
2
|
07.10.2018 15:00 | 2 : 2 |
|
07.10
15:00
Borac
Kopljari
2
1
|
07.10.2018 15:00 | 2 : 1 |
|
||||||
07.10
15:00
Å amot
Å umadinac (S)
0
3
|
07.10.2018 15:00 | 0 : 3 | |||||||
07.10
15:00
RaniloviÄ
Vrbica
0
0
|
07.10.2018 15:00 | 0 : 0 |
|
||||||
07.10
11:00
B 2000
Brezovac
2
2
|
07.10.2018 11:00 | 2 : 2 |
|
||||||
07.10
15:00
Radoje DomanoviÄ
Jasenica
1
3
|
07.10.2018 15:00 | 1 : 3 |
|
||||||
07.10
15:00
Mladost (J)
Sloga
5
1
|
07.10.2018 15:00 | 5 : 1 |
|
07.10
15:00
Marjan MB
BSK
1
2
|
07.10.2018 15:00 | 1 : 2 |
|
||||||
07.10
11:00
Lemind 1953
Bratstvo
2
1
|
07.10.2018 11:00 | 2 : 1 | |||||||
07.10
15:00
Gradac
Moravac
2
4
|
07.10.2018 15:00 | 2 : 4 |
|
||||||
07.10
15:00
Plantaža
Real
1
2
|
07.10.2018 15:00 | 1 : 2 |
|
||||||
07.10
15:00
Milanovo
Sloboda
4
1
|
07.10.2018 15:00 | 4 : 1 | |||||||
07.10
15:00
Radnik SuŔica
Veliko Trnjane
1
1
|
07.10.2018 15:00 | 1 : 1 |
|
07.10
15:00
Gorki
BuduÄnost (PD)
2
1
|
07.10.2018 15:00 | 2 : 1 | |||||||
07.10
15:00
Cer
Milicionar
2
2
|
07.10.2018 15:00 | 2 : 2 |
|
||||||
07.10
15:00
BuduÄnost 1929 (ZM)
OFK Å abac
4
5
|
07.10.2018 15:00 | 4 : 5 |
|
||||||
07.10
15:00
Drina
Sloboda
4
1
|
07.10.2018 15:00 | 4 : 1 |
|
||||||
07.10
15:00
Napredak
Majur
1
3
|
07.10.2018 15:00 | 1 : 3 |
07.10
15:00
Sloga (KR)
Sava
4
1
|
07.10.2018 15:00 | 4 : 1 |
|
||||||
07.10
15:00
PriÄinoviÄ
Provo 2015
2
2
|
07.10.2018 15:00 | 2 : 2 |
|
||||||
07.10
15:00
VlaÅ”iÄ
Å ipurske livade
3
2
|
07.10.2018 15:00 | 3 : 2 |
|
||||||
07.10
15:00
Vojvoda Stepa StepanoviÄ
TreŔnjevka
1
2
|
07.10.2018 15:00 | 1 : 2 | |||||||
07.10
15:00
Dobrava
Rankovac
1
0
|
07.10.2018 15:00 | 1 : 0 |
|
07.10
15:30
NaŔa Zvezda
NeŔtin
2
0
|
07.10.2018 15:30 | 2 : 0 |
|
||||||
07.10
15:30
Sloga
Mladost
4
0
|
07.10.2018 15:30 | 4 : 0 | |||||||
07.10
15:30
MagliÄ
Slavija
12
0
|
07.10.2018 15:30 | 12 : 0 |
|
||||||
07.10
15:30
Borac
BaÄka (D)
0
3
|
07.10.2018 15:30 | 0 : 3 |
07.10
15:00
Stig 1955
Polet (V)
2
1
|
07.10.2018 15:00 | 2 : 1 |
|
||||||
07.10
15:00
Vihor
Polet (B)
3
1
|
07.10.2018 15:00 | 3 : 1 |
|
||||||
07.10
15:00
Mladost (B)
Sloga (M)
2
0
|
07.10.2018 15:00 | 2 : 0 |
|
||||||
07.10
15:00
Sirakovo
Žika MarkoviÄ UÄa
1
0
|
07.10.2018 15:00 | 1 : 0 |
|
||||||
07.10
15:00
Napredak (P)
Sloga (L)
1
0
|
07.10.2018 15:00 | 1 : 0 |
|
||||||
07.10
15:00
Napredak 1934
Dizel
1
2
|
07.10.2018 15:00 | 1 : 2 |
|
07.10
15:00
Omladinac (B)
Rade MiloÅ”eviÄ
4
2
|
07.10.2018 15:00 | 4 : 2 |
|
||||||
07.10
15:00
Sloga 1952
Integral
0
3
|
07.10.2018 15:00 | 0 : 3 |
|
||||||
07.10
15:00
Manastirica
Jedinstvo (K)
2
0
|
07.10.2018 15:00 | 2 : 0 |
|
||||||
07.10
15:00
Napredak 1936
Zadrugar (T)
3
1
|
07.10.2018 15:00 | 3 : 1 |
|
||||||
07.10
15:00
RadniÄki (K)
BSK
5
2
|
07.10.2018 15:00 | 5 : 2 |
|
07.10
15:00
Mladost Radost
EÄÅ”eg
4
1
|
07.10.2018 15:00 | 4 : 1 | |||||||
07.10
15:00
Pobeda
Jedinstvo
1
3
|
07.10.2018 15:00 | 1 : 3 |
|
||||||
07.10
15:00
Tomislavci
Mladost (R)
2
1
|
07.10.2018 15:00 | 2 : 1 |
|
07.10
15:00
Å umadija (MC)
Strmovo
0
2
|
07.10.2018 15:00 | 0 : 2 |
|
||||||
07.10
15:00
Bistrica
Polet
3
0
|
07.10.2018 15:00 | 3 : 0 |
|
07.10
15:00
Milutinovac
Pontes
2
2
|
07.10.2018 15:00 | 2 : 2 |
|
||||||
07.10
15:00
Napredak
Rtkovo
4
0
|
07.10.2018 15:00 | 4 : 0 |
|
||||||
07.10
15:00
Egeta
Mala Vrbica
4
5
|
07.10.2018 15:00 | 4 : 5 |
|
||||||
07.10
15:00
Lokomotiva
KoÄa AndjelkoviÄ
1
2
|
07.10.2018 15:00 | 1 : 2 |
|
07.10
14:30
VlaŔka
IvanÄa
1
2
|
07.10.2018 14:30 | 1 : 2 |
|
||||||
07.10
14:30
Napredak
OFK Student
2
1
|
07.10.2018 14:30 | 2 : 1 |
|
||||||
07.10
14:30
ŠepŔin
Markovac
1
0
|
07.10.2018 14:30 | 1 : 0 |
|
||||||
07.10
14:30
Omladinac
Sloga
3
1
|
07.10.2018 14:30 | 3 : 1 |
|
07.10
15:30
Stari TamiÅ”
Omladinac
3
0
|
07.10.2018 15:30 | 3 : 0 |
|
||||||
07.10
15:30
Borac
BuduÄnost
0
13
|
07.10.2018 15:30 | 0 : 13 | |||||||
07.10
15:30
Kolonija
Proleter
2
2
|
07.10.2018 15:30 | 2 : 2 | |||||||
07.10
15:30
Jedinstvo
BSK BavaniŔte
12
0
|
07.10.2018 15:30 | 12 : 0 |
|
||||||
07.10
15:30
Mladost
Dolovo
1
5
|
07.10.2018 15:30 | 1 : 5 |
|
07.10
15:30
Polet
Slavia
2
2
|
07.10.2018 15:30 | 2 : 2 |
|
||||||
07.10
15:30
Omladinac 1927
Mundial
1
3
|
07.10.2018 15:30 | 1 : 3 | |||||||
07.10
15:30
Glogonj
Vojlovica 2018
4
1
|
07.10.2018 15:30 | 4 : 1 |
|
||||||
07.10
15:30
Tempo
Unirea
2
1
|
07.10.2018 15:30 | 2 : 1 |
07.10
14:30
BIP
Malba
6
0
|
07.10.2018 14:30 | 6 : 0 |
|
||||||
07.10
14:30
Morava (K)
MrŔinci
3
2
|
07.10.2018 14:30 | 3 : 2 |
|
||||||
07.10
14:30
BuduÄnost
Vujan
3
0
|
07.10.2018 14:30 | 3 : 0 |
|
||||||
07.10
14:30
ÄaÄak 94
Mladost (A)
0
4
|
07.10.2018 14:30 | 0 : 4 |
|
07.10
15:00
Petrijevac
Omladinac
1
0
|
07.10.2018 15:00 | 1 : 0 |
|
||||||
07.10
15:00
Drugovac
7. Juli
4
1
|
07.10.2018 15:00 | 4 : 1 |
|
07.10
15:00
Hajduk Veljko 1934
Stari Hrast 2018
2
1
|
07.10.2018 15:00 | 2 : 1 |
|
||||||
07.10
15:00
OFK Slavija
Zeppelin 026
0
2
|
07.10.2018 15:00 | 0 : 2 |
|
||||||
07.10
15:00
Jezava
BuduÄnost
2
5
|
07.10.2018 15:00 | 2 : 5 |
|
||||||
07.10
15:00
Skobalj
VuÄak
2
2
|
07.10.2018 15:00 | 2 : 2 |
|
07.10
15:30
Rongo Siti
Sloboda
1
6
|
07.10.2018 15:30 | 1 : 6 | |||||||
07.10
15:30
Lokomotiva
Zvezda
0
3
|
07.10.2018 15:30 | 0 : 3 | |||||||
07.10
15:30
Pobeda
Veliki Suvodol
2
1
|
07.10.2018 15:30 | 2 : 1 |
07.10
15:00
Mladost
Jedinstvo
0
0
|
07.10.2018 15:00 | 0 : 0 |
|
||||||
07.10
15:00
TerekveÅ”
Dunav
4
0
|
07.10.2018 15:00 | 4 : 0 |
|
||||||
07.10
15:00
Partizan
Aleksa Å antiÄ
5
0
|
07.10.2018 15:00 | 5 : 0 |
|
||||||
07.10
15:00
Omladinac (D)
OFK Å ikara
6
0
|
07.10.2018 15:00 | 6 : 0 |
|
||||||
07.10
15:00
Omladinac (B)
Kordun
1
1
|
07.10.2018 15:00 | 1 : 1 |
|
||||||
07.10
15:00
Zadrugar
Hajduk
2
4
|
07.10.2018 15:00 | 2 : 4 |
|
07.10
11:00
Pobeda 1976
Gredetin
3
2
|
07.10.2018 11:00 | 3 : 2 | |||||||
07.10
11:00
OFK Draževac
OFK Sloga
1
1
|
07.10.2018 11:00 | 1 : 1 |
|
||||||
07.10
15:00
Å kriljac
Polet (V)
2
3
|
07.10.2018 15:00 | 2 : 3 |
07.10
15:30
Hajduk
Lokomotiva
0
1
|
07.10.2018 15:30 | 0 : 1 |
|
||||||
07.10
15:30
OFK Mala Bosna 2015
Udarnik ViŔnjevac
1
0
|
07.10.2018 15:30 | 1 : 0 | |||||||
07.10
15:30
Bikovo
Äantavir
2
0
|
07.10.2018 15:30 | 2 : 0 |
|
||||||
07.10
15:30
Žednik
Elektrovojvodina
1
3
|
07.10.2018 15:30 | 1 : 3 |
|
||||||
07.10
15:30
Solid
PaliÄ
5
3
|
07.10.2018 15:30 | 5 : 3 |
|
07.10
15:00
Ozremica
Takovski Ustanak
5
3
|
07.10.2018 15:00 | 5 : 3 | |||||||
07.10
15:00
Jablanica
Å ilopaj
6
2
|
07.10.2018 15:00 | 6 : 2 | |||||||
07.10
15:00
FC Stella Rossa
Donja Vrbava
0
3
|
07.10.2018 15:00 | 0 : 3 | |||||||
07.10
15:00
Omladinac
VelereÄ 94
0
3
|
07.10.2018 15:00 | 0 : 3 | |||||||
07.10
15:00
Brezak
Å umadija
3
1
|
07.10.2018 15:00 | 3 : 1 |
07.10
15:00
Mladost 1948
AF ÄokiÄ
2
1
|
07.10.2018 15:00 | 2 : 1 |
|
||||||
07.10
15:00
Omladinac
ObiliÄ
1
2
|
07.10.2018 15:00 | 1 : 2 |
|
||||||
07.10
15:00
Jasenica
Jedinstvo
2
1
|
07.10.2018 15:00 | 2 : 1 |
|
07.10
15:00
Beli Orlovi
Palanka
0
5
|
07.10.2018 15:00 | 0 : 5 |
|
||||||
07.10
15:00
BaÄinac
Jasenica 2017
2
4
|
07.10.2018 15:00 | 2 : 4 |
|
||||||
07.10
15:00
GlavaÅ”
Radnik
2
1
|
07.10.2018 15:00 | 2 : 1 |
|
07.10
15:00
VoÄar
Sloga
5
1
|
07.10.2018 15:00 | 5 : 1 |
|
||||||
07.10
15:00
Prilike
GoruŔica
3
0
|
07.10.2018 15:00 | 3 : 0 |
|
||||||
07.10
15:00
Dedinje Junajted
Jelica
5
0
|
07.10.2018 15:00 | 5 : 0 |
|
||||||
07.10
15:00
Vrelo
Bratstvo
5
0
|
07.10.2018 15:00 | 5 : 0 |
|
||||||
07.10
15:00
Gradina
RadniÄki
0
3
|
07.10.2018 15:00 | 0 : 3 |
|
07.10
11:00
Tara
GP Zlatibor
|
07.10.2018 11:00 |
|
|||||||
07.10
11:00
Tara
ViŔesava 2
0
2
|
07.10.2018 11:00 | 0 : 2 |
07.10
15:30
Gornji StepoÅ”
SebeÄevac
0
2
|
07.10.2018 15:30 | 0 : 2 |
|
||||||
07.10
15:30
Rasina
Mudrakovac
1
2
|
07.10.2018 15:30 | 1 : 2 |
|
||||||
07.10
15:30
Zdravinje
Modrica
2
0
|
07.10.2018 15:30 | 2 : 0 |
|
||||||
07.10
15:30
Bukovica
Žabare
5
5
|
07.10.2018 15:30 | 5 : 5 |
|
||||||
07.10
15:30
Äarapan
Parunovac
5
4
|
07.10.2018 15:30 | 5 : 4 |
|
||||||
07.10
15:30
Naupare
Mladost VPD
3
2
|
07.10.2018 15:30 | 3 : 2 |
|
07.10
10:00
JugoviÄi
Arbanasce
1
2
|
07.10.2018 10:00 | 1 : 2 | |||||||
07.10
10:00
DobriÄ
BaliÄevac
0
5
|
07.10.2018 10:00 | 0 : 5 |
|
07.10
15:30
Slemen
Jedinstvo
2
1
|
07.10.2018 15:30 | 2 : 1 |
|
07.10
15:00
KoŔutnjak
Bratstvo 1975
2
0
|
07.10.2018 15:00 | 2 : 0 |
|
||||||
07.10
15:00
Divostin
Äava
1
3
|
07.10.2018 15:00 | 1 : 3 |
|
||||||
07.10
15:00
Zastava
Vinogradi DB
1
1
|
07.10.2018 15:00 | 1 : 1 |
|
||||||
07.10
15:00
MarÅ”iÄ
OFK Žeželj
5
0
|
07.10.2018 15:00 | 5 : 0 |
|
||||||
07.10
15:00
Seljak
Sloga Lužnice 2016
1
1
|
07.10.2018 15:00 | 1 : 1 |
|
07.10
15:30
Bakionica
AvijatiÄar
3
1
|
07.10.2018 15:30 | 3 : 1 | |||||||
07.10
15:30
Dobrinjac
Blagaja
2
4
|
07.10.2018 15:30 | 2 : 4 |
|
||||||
07.10
15:30
GlumaÄ
Borac
3
3
|
07.10.2018 15:30 | 3 : 3 | |||||||
07.10
15:30
Gorobilje
Napredak
2
0
|
07.10.2018 15:30 | 2 : 0 | |||||||
07.10
15:30
TreŔnjica
DuŔkovci
0
3
|
07.10.2018 15:30 | 0 : 3 |
07.10
15:00
Rujnik
Äegar 1946
4
0
|
07.10.2018 15:00 | 4 : 0 |
|
||||||
07.10
15:00
Supovac
Jasenovik 2018
2
2
|
07.10.2018 15:00 | 2 : 2 |
|
||||||
07.10
15:00
Spartak
Delijski Vis
0
5
|
07.10.2018 15:00 | 0 : 5 |
|
||||||
07.10
15:00
Durlan Siti
Sloga 1948
0
1
|
07.10.2018 15:00 | 0 : 1 |
|
07.10
11:00
Vrelo
Slatina
0
2
|
07.10.2018 11:00 | 0 : 2 | |||||||
07.10
15:30
Polet
Urovica
1
1
|
07.10.2018 15:30 | 1 : 1 |
|
||||||
07.10
11:00
MiloŔevo
ReÄka
6
0
|
07.10.2018 11:00 | 6 : 0 | |||||||
07.10
15:30
Mladost
OFK TamniÄ
3
1
|
07.10.2018 15:30 | 3 : 1 |
07.10
11:00
Knežica
Marina Kutina
3
1
|
07.10.2018 11:00 | 3 : 1 |
|
||||||
07.10
15:00
Pobeda
Grkinja
2
0
|
07.10.2018 15:00 | 2 : 0 |
|
07.10
14:30
KaluÄerica 1969
Hajduk
4
1
|
07.10.2018 14:30 | 4 : 1 |
|
07.10
11:00
Mrovska
Jedinstvo 2014
5
0
|
07.10.2018 11:00 | 5 : 0 |
|
||||||
07.10
11:00
Verko
Petrovac 74
3
0
|
07.10.2018 11:00 | 3 : 0 |
|
||||||
07.10
11:00
Dragojevac
Torpedo
5
2
|
07.10.2018 11:00 | 5 : 2 |
|
||||||
07.10
11:00
Polet
Skupljen 2013
3
1
|
07.10.2018 11:00 | 3 : 1 |
|
07.10
15:00
Jedinstvo
Heroj
1
2
|
07.10.2018 15:00 | 1 : 2 |
|
||||||
07.10
15:00
Napredak
ISK Izvor
2
0
|
07.10.2018 15:00 | 2 : 0 |
|
||||||
07.10
15:00
BSK Buljane
Sloga
6
1
|
07.10.2018 15:00 | 6 : 1 |
|
||||||
07.10
15:00
Razvitak
OFK Juhor 2016
1
2
|
07.10.2018 15:00 | 1 : 2 |
|
07.10
15:30
ZgodaÄica
MiloÄajac
1
0
|
07.10.2018 15:30 | 1 : 0 |
|
||||||
07.10
15:30
Mladost 1925
Magnohrom
4
1
|
07.10.2018 15:30 | 4 : 1 |
|
||||||
07.10
15:30
Morava
Milakovac 2018
0
3
|
07.10.2018 15:30 | 0 : 3 |
|
07.10
10:00
JaŔunja
Badince
2
2
|
07.10.2018 10:00 | 2 : 2 |
|
||||||
07.10
11:00
Rudar 1973
Mladost (DL)
1
6
|
07.10.2018 11:00 | 1 : 6 |
|
||||||
07.10
11:00
SU Donja Lomnica
FSU Borac 2018
3
2
|
07.10.2018 11:00 | 3 : 2 |
|
07.10
11:00
Borac BTG
OFK Jelen
2
2
|
07.10.2018 11:00 | 2 : 2 |
|
||||||
07.10
11:00
ZablaÄe
Korman
3
1
|
07.10.2018 11:00 | 3 : 1 |
|
||||||
07.10
11:00
Volujac
OFK Varna
3
1
|
07.10.2018 11:00 | 3 : 1 |
|
||||||
07.10
11:00
Žabar
CeriÄ
1
3
|
07.10.2018 11:00 | 1 : 3 | |||||||
07.10
11:00
Mladost Svileuva
Jedinstvo
3
2
|
07.10.2018 11:00 | 3 : 2 | |||||||
07.10
11:00
Galeb
Rudar
1
2
|
07.10.2018 11:00 | 1 : 2 |
|
07.10
11:00
Mladost (MM)
Mladost (O)
1
2
|
07.10.2018 11:00 | 1 : 2 |
|
07.10
15:00
Å umadinac
OFK Burovo
7
0
|
07.10.2018 15:00 | 7 : 0 |
|
07.10
15:00
Sloboda
Omladinac
3
2
|
07.10.2018 15:00 | 3 : 2 |
|
||||||
07.10
15:00
DomaÄin
Mladost
7
0
|
07.10.2018 15:00 | 7 : 0 |
|
||||||
07.10
15:00
Dražmirovac
Napredak
0
1
|
07.10.2018 15:00 | 0 : 1 |
|
07.10
15:00
Moravac 1933
Dunav
0
0
|
07.10.2018 15:00 | 0 : 0 |
|
||||||
07.10
15:00
Sopot
Sloga (Ä)
1
1
|
07.10.2018 15:00 | 1 : 1 |
|
||||||
07.10
15:00
Batovac
LjubiÄevo
0
2
|
07.10.2018 15:00 | 0 : 2 |
|
||||||
07.10
15:00
Morava 1932
BSK 1931
2
4
|
07.10.2018 15:00 | 2 : 4 |
|
07.10
15:00
Sloga (D)
Napredak (B)
1
3
|
07.10.2018 15:00 | 1 : 3 |
|
||||||
07.10
15:00
Pobeda (SK)
Mlava (B)
2
0
|
07.10.2018 15:00 | 2 : 0 |
|
||||||
07.10
15:00
Metalac
Sloga 1936
1
2
|
07.10.2018 15:00 | 1 : 2 |
|
||||||
07.10
15:00
Vojvoda Milenko
Beli Orao
1
4
|
07.10.2018 15:00 | 1 : 4 |
|
07.10
15:30
Borac
Lipolist
1
3
|
07.10.2018 15:30 | 1 : 3 |
|
07.10
11:00
OFK Takovo
Vukona
4
2
|
07.10.2018 11:00 | 4 : 2 | |||||||
07.10
11:00
Omladinac
Dokmir
0
0
|
07.10.2018 11:00 | 0 : 0 |
|
||||||
07.10
11:00
Brgule
BuduÄnost 1995
0
1
|
07.10.2018 11:00 | 0 : 1 | |||||||
07.10
11:00
Kolubara
MurgaÅ”
2
2
|
07.10.2018 11:00 | 2 : 2 |
|
07.10
15:00
Panonija
Jedinstvo LemeÅ”
0
1
|
07.10.2018 15:00 | 0 : 1 | |||||||
07.10
15:00
TeleÄka
Lider
1
2
|
07.10.2018 15:00 | 1 : 2 |
|
07.10
11:00
Borac
Lovac
2
2
|
07.10.2018 11:00 | 2 : 2 |
|
07.10
15:00
KrilaÅ”
DragoÅ”
4
3
|
07.10.2018 15:00 | 4 : 3 |
|
07.10
10:00
Beli Orlovi
Borac
4
0
|
07.10.2018 10:00 | 4 : 0 |
|
07.10
11:00
Sloga GoriÄ
BeloŔevac
0
2
|
07.10.2018 11:00 | 0 : 2 |
|
||||||
07.10
15:00
OFK Senjak
OFK Povlen
3
0
|
07.10.2018 15:00 | 3 : 0 |
|
||||||
07.10
15:00
Mali korak
Zadrugar
3
0
|
07.10.2018 15:00 | 3 : 0 |
|
||||||
07.10
15:00
DraÄiÄ 2018
KoteŔica
4
2
|
07.10.2018 15:00 | 4 : 2 |
07.10
16:00
Sremac
Lovac
1
0
|
07.10.2018 16:00 | 1 : 0 | |||||||
07.10
16:00
OFK BrestaÄ
Mladost
5
3
|
07.10.2018 16:00 | 5 : 3 | |||||||
07.10
16:00
Sloven
Vitez
5
1
|
07.10.2018 16:00 | 5 : 1 | |||||||
07.10
16:00
Srem
Kameni
8
1
|
07.10.2018 16:00 | 8 : 1 |
07.10
15:30
Banat
NaŔa Krajina
3
0
|
07.10.2018 15:30 | 3 : 0 |
|
07.10
15:30
Hajduk
Pobeda
3
2
|
07.10.2018 15:30 | 3 : 2 |
|
||||||
07.10
15:30
Vitorul
Banat (D)
0
3
|
07.10.2018 15:30 | 0 : 3 |
|
07.10
14:00
Joks Junajted
Toplica
6
2
|
07.10.2018 14:00 | 6 : 2 | |||||||
07.10
14:00
Proleter
ToliÄ
0
11
|
07.10.2018 14:00 | 0 : 11 |
|
||||||
07.10
11:00
Gornji Lajkovac
BabajiÄ
0
2
|
07.10.2018 11:00 | 0 : 2 |
|
07.10
15:00
Resavac
SinÄeliÄ
4
1
|
07.10.2018 15:00 | 4 : 1 | |||||||
07.10
15:00
Mladi Borac
Mladi Radnik
1
3
|
07.10.2018 15:00 | 1 : 3 | |||||||
07.10
15:00
Resava
Rudar
1
5
|
07.10.2018 15:00 | 1 : 5 |
07.10
11:00
Proleter
Sloga
6
0
|
07.10.2018 11:00 | 6 : 0 |
|
||||||
07.10
11:00
Strmovo 1968
NepriÄava
1
1
|
07.10.2018 11:00 | 1 : 1 |
|
||||||
07.10
15:00
Ratkovac
Kolubara
0
3
|
07.10.2018 15:00 | 0 : 3 |
07.10
16:00
Jednota
Jedinstvo (LJ)
1
1
|
07.10.2018 16:00 | 1 : 1 | |||||||
07.10
16:00
Erdevik 2017
Sremac
1
1
|
07.10.2018 16:00 | 1 : 1 | |||||||
07.10
15:00
Omladinac
GraniÄar
3
4
|
07.10.2018 15:00 | 3 : 4 | |||||||
07.10
15:00
Borac
OFK Bingula
2
3
|
07.10.2018 15:00 | 2 : 3 |
|
||||||
07.10
15:00
OFK BaÄinci
SinÄeliÄ
3
1
|
07.10.2018 15:00 | 3 : 1 |
|
07.10
15:00
Poletarac
NoÄaj
2
3
|
07.10.2018 15:00 | 2 : 3 |
|
||||||
07.10
15:00
Borac (R)
Borac (VR)
3
2
|
07.10.2018 15:00 | 3 : 2 |
|
||||||
07.10
15:00
Srem (SM)
Srem (SR)
0
3
|
07.10.2018 15:00 | 0 : 3 |
|
||||||
07.10
15:00
Sloga
GraniÄar
2
0
|
07.10.2018 15:00 | 2 : 0 |
|
||||||
07.10
15:00
Sloboda
Zmaj
2
1
|
07.10.2018 15:00 | 2 : 1 |
|
||||||
07.10
15:00
Planinac
TrgovaÄki
2
2
|
07.10.2018 15:00 | 2 : 2 |
|
07.10
15:00
RadniÄki
Dunav
0
0
|
07.10.2018 15:00 | 0 : 0 |
|
||||||
07.10
15:00
Borac
FruŔkogorac
0
4
|
07.10.2018 15:00 | 0 : 4 |
|
||||||
07.10
15:00
ÄSK 1939
Planinac
4
0
|
07.10.2018 15:00 | 4 : 0 |
|
||||||
07.10
15:00
Sloga (K)
Sloga (M)
1
0
|
07.10.2018 15:00 | 1 : 0 |
|
07.10
15:00
Jedinstvo (P)
Jedinstvo
4
0
|
07.10.2018 15:00 | 4 : 0 |
|
||||||
07.10
15:00
Sremac
GraniÄar
2
1
|
07.10.2018 15:00 | 2 : 1 |
|
||||||
07.10
15:00
Jedinstvo (R)
27. Oktobar
4
3
|
07.10.2018 15:00 | 4 : 3 |
|
||||||
07.10
15:00
FruŔkogorac
Borac
2
0
|
07.10.2018 15:00 | 2 : 0 |
|
||||||
07.10
15:00
Vojvodina
Polet
5
0
|
07.10.2018 15:00 | 5 : 0 |
|
07.10
15:30
Polet (K)
KruŔevica
|
07.10.2018 15:30 |
|
|||||||
07.10
15:30
Grkljane
Polet (Å )
|
07.10.2018 15:30 |
|
|||||||
07.10
11:00
Padež
Lomnica
|
07.10.2018 11:00 |
|
|||||||
07.10
15:30
Dvorane
Zmajevac
|
07.10.2018 15:30 |
|
|||||||
07.10
15:30
Å titari
Gaglovo
|
07.10.2018 15:30 |
|
|||||||
07.10
11:00
Mladost 2015
MakreŔane
|
07.10.2018 11:00 |
|
07.10
10:00
Mladost (R)
Maskar
4
1
|
07.10.2018 10:00 | 4 : 1 |
|
||||||
07.10
10:00
Jarmenovci
Kalipolje
1
6
|
07.10.2018 10:00 | 1 : 6 |
|
||||||
07.10
10:00
BuduÄnost MI
KrÄevac 04
0
0
|
07.10.2018 10:00 | 0 : 0 |
|
07.10
15:00
Mladost (G)
Jelav
1
6
|
07.10.2018 15:00 | 1 : 6 |
|
||||||
07.10
15:00
Mladost (DB)
Hajduk
7
1
|
07.10.2018 15:00 | 7 : 1 |
|
||||||
07.10
15:00
Granit
Studenac
0
5
|
07.10.2018 15:00 | 0 : 5 |
|
07.10
15:00
Ram
Dunavac
0
1
|
07.10.2018 15:00 | 0 : 1 |
|
||||||
07.10
15:00
Mladi Borac
BaŔtovan 2015
0
4
|
07.10.2018 15:00 | 0 : 4 |
|
||||||
07.10
15:00
Srednjevo
Kumane
1
1
|
07.10.2018 15:00 | 1 : 1 |
|
||||||
07.10
15:00
Sloga
Pek
3
3
|
07.10.2018 15:00 | 3 : 3 |
|
||||||
07.10
15:00
Mirko TomiÄ
StiŔki Kurjak
0
0
|
07.10.2018 15:00 | 0 : 0 |
|
07.10
11:00
Napredak 1927
Stig (MC)
6
1
|
07.10.2018 11:00 | 6 : 1 |
|
||||||
07.10
11:00
Stig (C)
BSK 1924
2
2
|
07.10.2018 11:00 | 2 : 2 |
|
||||||
07.10
11:00
Jedinstvo (S)
Sloga 1945
1
1
|
07.10.2018 11:00 | 1 : 1 |
|
07.10
15:00
Mladi borac 2018
Mladost (CK)
4
2
|
07.10.2018 15:00 | 4 : 2 | |||||||
07.10
14:30
Napredak (MK)
Feniks
0
0
|
07.10.2018 14:30 | 0 : 0 |
|
07.10
15:00
DobraÄa
Azbest
2
1
|
07.10.2018 15:00 | 2 : 1 | |||||||
07.10
15:00
Bukorovac
Kremenac
2
1
|
07.10.2018 15:00 | 2 : 1 |
|
07.10
15:00
Gorski Car
MisaÄa
6
0
|
07.10.2018 15:00 | 6 : 0 | |||||||
07.10
15:00
Tulež
OFK VenÄani
2
5
|
07.10.2018 15:00 | 2 : 5 |
|
07.10
15:00
BariÄ
OFK Vinci
3
0
|
07.10.2018 15:00 | 3 : 0 | |||||||
07.10
15:00
MrÄkovac
ElektriÄar
0
0
|
07.10.2018 15:00 | 0 : 0 | |||||||
07.10
15:00
Mladost 1970
Borac 2016
0
1
|
07.10.2018 15:00 | 0 : 1 |
07.10
10:00
Selanac
Jezero
1
1
|
07.10.2018 10:00 | 1 : 1 |
|
07.10
15:00
Mladi radnik
Parcane
2
1
|
07.10.2018 15:00 | 2 : 1 |
|
07.10
15:00
Lipar
PSS-192
0
3
|
07.10.2018 15:00 | 0 : 3 | |||||||
07.10
15:00
OFK DragoŔevac
GFK StreliŔte
2
2
|
07.10.2018 15:00 | 2 : 2 |
|
07.10
14:30
Bokelj
Igalo
1
0
|
07.10.2018 14:30 | 1 : 0 |
|
||||||
07.10
14:30
DeÄiÄ
Arsenal
0
0
|
07.10.2018 14:30 | 0 : 0 |
|
||||||
07.10
14:30
Jedinstvo
Kom
0
0
|
07.10.2018 14:30 | 0 : 0 |
|
||||||
07.10
14:30
OFK Mladost LjeŔkopolje 1970
Jezero
4
0
|
07.10.2018 14:30 | 4 : 0 |
|
||||||
07.10
14:30
Otrant
Berane
5
3
|
07.10.2018 14:30 | 5 : 3 |
|
07.10
14:00
Drezga
Ribnica
6
0
|
07.10.2018 14:00 | 6 : 0 | |||||||
07.10
15:00
Polet Stars
Zabjelo
0
1
|
07.10.2018 15:00 | 0 : 1 |
07.10
15:00
Fair Play
Gusinje
1
6
|
07.10.2018 15:00 | 1 : 6 |
|
07.10
15:00
Sloga (R)
Sloga (SB)
3
1
|
07.10.2018 15:00 | 3 : 1 |
07.10
13:00
Fulham
Arsenal
1
5
|
07.10.2018 13:00 | 1 : 5 |
|
||||||
07.10
17:30
Liverpool
Manchester City
0
0
|
07.10.2018 17:30 | 0 : 0 |
|
||||||
07.10
15:15
Southampton
Chelsea
0
3
|
07.10.2018 15:15 | 0 : 3 |
|
07.10
16:15
AtlƩtico Madrid
Real Betis
1
0
|
07.10.2018 16:15 | 1 : 0 |
|
||||||
07.10
18:30
Espanyol
Villarreal
3
1
|
07.10.2018 18:30 | 3 : 1 |
|
||||||
07.10
20:45
Valencia
Barcelona
1
1
|
07.10.2018 20:45 | 1 : 1 |
|
||||||
07.10
18:30
Sevilla
Celta de Vigo
2
1
|
07.10.2018 18:30 | 2 : 1 |
|
||||||
07.10
12:00
Real Valladolid
Huesca
1
0
|
07.10.2018 12:00 | 1 : 0 |
|
07.10
15:30
Hoffenheim
Eintracht
1
2
|
07.10.2018 15:30 | 1 : 2 |
|
||||||
07.10
18:00
RB Leipzig
NĆ¼rnberg
6
0
|
07.10.2018 18:00 | 6 : 0 |
|
||||||
07.10
13:30
Freiburg
Bayer Leverkusen
0
0
|
07.10.2018 13:30 | 0 : 0 |
|
07.10
15:00
Atalanta
Sampdoria
0
1
|
07.10.2018 15:00 | 0 : 1 |
|
||||||
07.10
12:30
Genoa
Parma
1
3
|
07.10.2018 12:30 | 1 : 3 |
|
||||||
07.10
15:00
Lazio
Fiorentina
1
0
|
07.10.2018 15:00 | 1 : 0 |
|
||||||
07.10
15:00
Milan
Chievo
3
1
|
07.10.2018 15:00 | 3 : 1 |
|
||||||
07.10
18:00
Napoli
Sassuolo
2
0
|
07.10.2018 18:00 | 2 : 0 |
|
||||||
07.10
20:30
SPAL
Internazionale
1
2
|
07.10.2018 20:30 | 1 : 2 |
|
07.10
15:00
Bordeaux
Nantes
3
0
|
07.10.2018 15:00 | 3 : 0 |
|
||||||
07.10
17:00
Olympique Marseille
Caen
2
0
|
07.10.2018 17:00 | 2 : 0 |
|
||||||
07.10
17:00
Monaco
Rennes
1
2
|
07.10.2018 17:00 | 1 : 2 |
|
||||||
07.10
21:00
PSG
Olympique Lyonnais
5
0
|
07.10.2018 21:00 | 5 : 0 |
|
07.10
13:00
Zemun
Crvena zvezda
1
2
|
07.10.2018 13:00 | 1 : 2 |
07.10
15:00
Novi Pazar
Javor Matis
0
3
|
07.10.2018 15:00 | 0 : 3 | |||||||
07.10
15:00
Bežanija
Zlatibor
1
3
|
07.10.2018 15:00 | 1 : 3 |
07.10
15:00
Spartak
RadniÄki 1923
13
0
|
07.10.2018 15:00 | 13 : 0 | |||||||
07.10
15:00
Požarevac
Crvena zvezda
0
2
|
07.10.2018 15:00 | 0 : 2 |
07.10
15:30
Rad
RadniÄki 2012
3
3
|
07.10.2018 15:30 | 3 : 3 |
07.10
13:00
Novi Pazar
BuduÄnost KruÅ”ik 2014
3
1
|
07.10.2018 13:00 | 3 : 1 | |||||||
07.10
13:00
Å umadija (A)
Javor Matis
3
1
|
07.10.2018 13:00 | 3 : 1 |
|
||||||
07.10
13:00
Sloga (P)
Metalac
2
1
|
07.10.2018 13:00 | 2 : 1 | |||||||
07.10
13:00
KaraÄorÄe
Mladi radnik 1926
3
1
|
07.10.2018 13:00 | 3 : 1 |
|
||||||
07.10
13:00
Loznica
MaÄva
2
0
|
07.10.2018 13:00 | 2 : 0 |
|
||||||
07.10
13:00
Mladost
Smederevo 1924
7
0
|
07.10.2018 13:00 | 7 : 0 |
|
||||||
07.10
13:00
Sloboda (U)
Sloga (K)
7
1
|
07.10.2018 13:00 | 7 : 1 |
|
07.10
10:00
RFK N.S. 1921
OFK BaÄka (BP)
1
1
|
07.10.2018 10:00 | 1 : 1 |
|
||||||
07.10
10:00
Omladinac
OFK VrŔac
2
2
|
07.10.2018 10:00 | 2 : 2 |
|
||||||
07.10
10:00
Dinamo 1945
Vojvodina
0
2
|
07.10.2018 10:00 | 0 : 2 |
|
||||||
07.10
10:00
RadniÄki (SM)
Borac (NS)
4
0
|
07.10.2018 10:00 | 4 : 0 |
|
||||||
07.10
12:00
Proleter (NS)
ŽelezniÄar
3
1
|
07.10.2018 12:00 | 3 : 1 |
|
07.10
12:00
Kabel
Mladost (BJ)
0
2
|
07.10.2018 12:00 | 0 : 2 |
|
07.10
10:30
Kolonija
Dunav
4
2
|
07.10.2018 10:30 | 4 : 2 |
07.10
12:00
Trajal
OFK Beograd
1
1
|
07.10.2018 12:00 | 1 : 1 | |||||||
07.10
14:00
InÄija
RadniÄki (N)
3
1
|
07.10.2018 14:00 | 3 : 1 | |||||||
07.10
09:30
Brodarac
ÄukariÄki
1
1
|
07.10.2018 09:30 | 1 : 1 |
07.10
11:00
Novi Pazar
BuduÄnost KruÅ”ik 2014
6
0
|
07.10.2018 11:00 | 6 : 0 |
|
||||||
07.10
11:00
Å umadija (A)
Javor Matis
2
0
|
07.10.2018 11:00 | 2 : 0 | |||||||
07.10
11:00
Sloga (P)
Metalac (GM)
1
1
|
07.10.2018 11:00 | 1 : 1 |
|
||||||
07.10
11:00
Loznica
MaÄva
1
2
|
07.10.2018 11:00 | 1 : 2 |
|
||||||
07.10
11:00
Mladost (L)
Smederevo 1924
1
1
|
07.10.2018 11:00 | 1 : 1 |
|
||||||
07.10
11:00
Å umadija 1903
Sloga (K)
3
1
|
07.10.2018 11:00 | 3 : 1 |
|
07.10
12:00
RFK N.S. 1921
OFK BaÄka (BP)
2
1
|
07.10.2018 12:00 | 2 : 1 |
|
||||||
07.10
12:00
Dinamo 1945
Vojvodina
2
0
|
07.10.2018 12:00 | 2 : 0 |
|
07.10
10:00
Omladinac 2014
Provo
0
1
|
07.10.2018 10:00 | 0 : 1 | |||||||
07.10
11:00
Mladost
Jadar 07
1
4
|
07.10.2018 11:00 | 1 : 4 |
07.10
12:00
Rudar
AS
2
4
|
07.10.2018 12:00 | 2 : 4 |
07.10
10:00
Proleter (NS)
Kabel
0
4
|
07.10.2018 10:00 | 0 : 4 |
|
||||||
07.10
12:00
Petrika
Vojvodina
1
2
|
07.10.2018 12:00 | 1 : 2 |
|
||||||
07.10
16:00
Slavija
Cement
2
2
|
07.10.2018 16:00 | 2 : 2 |
|
07.10
10:00
RadniÄki (NP)
GFK Sloven
2
1
|
07.10.2018 10:00 | 2 : 1 |
|
||||||
07.10
10:00
Dunav
OFK Banat
4
2
|
07.10.2018 10:00 | 4 : 2 |
|
07.10
12:00
Mladost APA
Srbobran
0
1
|
07.10.2018 12:00 | 0 : 1 |
|
07.10
11:00
Crvena zvezda
Polet
4
1
|
07.10.2018 11:00 | 4 : 1 |
|
||||||
07.10
10:00
Partizan (U)
Jedinstvo (D)
0
3
|
07.10.2018 10:00 | 0 : 3 |
|
||||||
07.10
12:00
BAK
Sloga
8
3
|
07.10.2018 12:00 | 8 : 3 |
|
07.10
10:00
Borac (Sa)
Proleter (BK)
4
1
|
07.10.2018 10:00 | 4 : 1 |
|
07.10
10:00
RadniÄki 1905
NjerŔ IŔtvan
1
4
|
07.10.2018 10:00 | 1 : 4 |
|
07.10
11:00
GuÄevo 1929
Loznica B
3
6
|
07.10.2018 11:00 | 3 : 6 |
|
07.10
10:00
BSK BorÄa MK
RadniÄki (NB) MK
1
1
|
07.10.2018 10:00 | 1 : 1 |
|
||||||
07.10
11:00
OFK Beograd MK
SinÄeliÄ MK
6
1
|
07.10.2018 11:00 | 6 : 1 |
|
||||||
07.10
15:30
Lokomotiva MK
Crvena zvezda MK
2
5
|
07.10.2018 15:30 | 2 : 5 |
07.10
10:00
Mladost (L)
Proleter 2006
3
0
|
07.10.2018 10:00 | 3 : 0 |
|
||||||
07.10
11:00
RadniÄki (K)
Borac (S)
4
1
|
07.10.2018 11:00 | 4 : 1 |
|
07.10
10:00
Petrika
Vojvodina
1
1
|
07.10.2018 10:00 | 1 : 1 |
|
||||||
07.10
12:00
RadniÄki (SM)
RadniÄki (NP)
5
2
|
07.10.2018 12:00 | 5 : 2 |
|
07.10
11:00
Apolon 4
Bane
2
1
|
07.10.2018 11:00 | 2 : 1 |
|
||||||
07.10
11:00
Kosmet
Apolon
0
3
|
07.10.2018 11:00 | 0 : 3 |
|
||||||
07.10
11:00
Sport Klub 99
Mokra Gora
2
0
|
07.10.2018 11:00 | 2 : 0 |
|
||||||
07.10
11:00
JoŔanica
Bubamara
0
3
|
07.10.2018 11:00 | 0 : 3 |
|
||||||
07.10
11:00
OFK AS 2003
Å umadija 1903
2
1
|
07.10.2018 11:00 | 2 : 1 |
|
||||||
07.10
11:00
Kiker
Pazar Juniors
4
1
|
07.10.2018 11:00 | 4 : 1 |
|
||||||
07.10
11:00
Novi Pazar
RadniÄki 1923
1
1
|
07.10.2018 11:00 | 1 : 1 |
|
07.10
10:00
BajŔa
RadniÄki 1905
4
0
|
07.10.2018 10:00 | 4 : 0 |
|
||||||
07.10
10:00
ÄurÄin
Spartak
0
14
|
07.10.2018 10:00 | 0 : 14 |
|
07.10
10:00
OFK BaÄka
CFK
0
1
|
07.10.2018 10:00 | 0 : 1 |
|
||||||
07.10
10:00
Crvenka
BeÄej 1918
0
4
|
07.10.2018 10:00 | 0 : 4 |
|
||||||
07.10
10:00
Arena Su
TSC
2
1
|
07.10.2018 10:00 | 2 : 1 |
|
07.10
Sloboda (Ä)
Metalac
3
1
|
07.10.2018 | 3 : 1 |
|
||||||
07.10
Jedinstvo Putevi
Sloga (BB)
2
1
|
07.10.2018 | 2 : 1 |
|
||||||
07.10
Javor
GauÄosi
0
1
|
07.10.2018 | 0 : 1 |
|
||||||
07.10
Sloga (P)
FAP
3
0
|
07.10.2018 | 3 : 0 |
|
||||||
07.10
Mladost (L)
Borac
4
1
|
07.10.2018 | 4 : 1 |
|
||||||
07.10
LFK Mladost
Kinder
0
3
|
07.10.2018 | 0 : 3 |
|
||||||
07.10
ÄaÄak 94
Sloboda (U)
0
3
|
07.10.2018 | 0 : 3 |
|
07.10
Å abac
MaÄva
1
0
|
07.10.2018 | 1 : 0 |
|
||||||
07.10
PÄelinjo
MaÄva 2005
3
0
|
07.10.2018 | 3 : 0 |
|
||||||
07.10
OFK OseÄina
ŽelezniÄar
2
4
|
07.10.2018 | 2 : 4 |
|
||||||
07.10
10:00
Vojvode
Jedinstvo
0
1
|
07.10.2018 10:00 | 0 : 1 | |||||||
07.10
Drina
Loznica
0
2
|
07.10.2018 | 0 : 2 |
|
||||||
07.10
Savacijum
BuduÄnost-KruÅ”ik 2014
2
1
|
07.10.2018 | 2 : 1 |
|
||||||
07.10
RadniÄki
Senjak
0
0
|
07.10.2018 | 0 : 0 |
|
07.10
10:00
BuduÄnost (A)
KaraÅ” (J)
6
2
|
07.10.2018 10:00 | 6 : 2 |
|
||||||
07.10
10:00
BAK
HajduÄica
5
2
|
07.10.2018 10:00 | 5 : 2 |
|
||||||
07.10
16:00
Sloga
Coerver junior FA
1
6
|
07.10.2018 16:00 | 1 : 6 |
|
07.10
10:00
Unirea
Sloga
1
5
|
07.10.2018 10:00 | 1 : 5 |
|
||||||
07.10
11:00
Slavia
Mladost (V)
1
14
|
07.10.2018 11:00 | 1 : 14 |
|
07.10
10:00
Jedinstvo SteviÄ
Dinamo 1945
2
3
|
07.10.2018 10:00 | 2 : 3 |
|
||||||
07.10
10:00
Mundial
Borac (St)
0
5
|
07.10.2018 10:00 | 0 : 5 |
|
||||||
07.10
11:00
Dolina
Voja GaÄiÄ
2
1
|
07.10.2018 11:00 | 2 : 1 |
|
07.10
10:00
Spartak '06
Vinogradar
6
0
|
07.10.2018 10:00 | 6 : 0 |
|
||||||
07.10
11:30
Arena SU
AFK
3
0
|
07.10.2018 11:30 | 3 : 0 |
|
07.10
17:00
Zemun B
Bežanija
2
2
|
07.10.2018 17:00 | 2 : 2 |
|
07.10
11:00
KMF RaŔka
Rudar
4
3
|
07.10.2018 11:00 | 4 : 3 |
|
||||||
07.10
15:00
Vlada DimitrijeviÄ
Jedinstvo 2017
4
8
|
07.10.2018 15:00 | 4 : 8 |
|
||||||
07.10
10:00
Sport Club 99 B
Pazar Juniors B
4
3
|
07.10.2018 10:00 | 4 : 3 |
|
07.10
PÄelinjo 2
Podrinje
3
3
|
07.10.2018 | 3 : 3 |
|
||||||
07.10
PÄelinjo
GuÄevo 1929
10
0
|
07.10.2018 | 10 : 0 |
|
||||||
07.10
Respekt
Loznica 2
|
07.10.2018 | : |
07.10
14:30
Omladinac
ŽelezniÄar
72
44
|
07.10.2018 14:30 | 72 : 44 | |||||||
07.10
20:00
Star
Hajduk
107
84
|
07.10.2018 20:00 | 107 : 84 | |||||||
07.10
12:00
Nova Pazova
Kris Kros
74
68
|
07.10.2018 12:00 | 74 : 68 | |||||||
07.10
17:30
Sloven
Mladost Veternik
49
66
|
07.10.2018 17:30 | 49 : 66 |
07.10
16:30
OKK Junior
Mladost Vesna
72
67
|
07.10.2018 16:30 | 72 : 67 | |||||||
07.10
18:30
NiÅ”
Actavis Academy
66
85
|
07.10.2018 18:30 | 66 : 85 | |||||||
07.10
18:30
Bor RTB
Jablanica
88
79
|
07.10.2018 18:30 | 88 : 79 | |||||||
07.10
14:30
Fair Play
Sokobanja
123
57
|
07.10.2018 14:30 | 123 : 57 |
07.10
16:30
Jagodina
Zekas 75
100
78
|
07.10.2018 16:30 | 100 : 78 | |||||||
07.10
17:00
RadniÄki 1950
Prva Petoletka
116
69
|
07.10.2018 17:00 | 116 : 69 |
07.10
15:20
Vitez
AS Basket
64
52
|
07.10.2018 15:20 | 64 : 52 | |||||||
07.10
20:25
BASK
Vizura
84
73
|
07.10.2018 20:25 | 84 : 73 |
07.10
15:20
Vitez
AS Basket
64
52
|
07.10.2018 15:20 | 64 : 52 |
|
07.10
19:00
BuduÄnost VOLI
Crvena zvezda MTS
71
87
|
07.10.2018 19:00 | 71 : 87 | |||||||
07.10
21:00
Krka
Mornar
80
76
|
07.10.2018 21:00 | 80 : 76 |
07.10
18:00
OKK Novi Pazar
Vojvodina
103
95
|
07.10.2018 18:00 | 103 : 95 |
07.10
17:00
Girl Basket
Ruma 92
82
50
|
07.10.2018 17:00 | 82 : 50 | |||||||
07.10
18:00
Jedinstvo
Sivac
45
69
|
07.10.2018 18:00 | 45 : 69 |
07.10
16:30
KaraÄorÄevo
Bežanija
56
53
|
07.10.2018 16:30 | 56 : 53 |
07.10
17:30
Srem Eaton
Metalac Takovo
1
3
|
07.10.2018 17:30 | 1 : 3 | |||||||
07.10
19:00
TopliÄki Vitezovi
Jagodina
1
3
|
07.10.2018 19:00 | 1 : 3 | |||||||
07.10
19:00
Klek SrbijaŔume
Borac (Par)
3
0
|
07.10.2018 19:00 | 3 : 0 |
07.10
17:00
Leskovac-98
Borac (Äa)
3
2
|
07.10.2018 17:00 | 3 : 2 |
07.10
09:00
Crvena zvezda
Partizan
3
0
|
07.10.2018 09:00 | 3 : 0 | |||||||
07.10
09:00
ŽelezniÄar
Lucky Star
0
3
|
07.10.2018 09:00 | 0 : 3 |
07.10
09:00
Crvena zvezda
Radnicki
3
0
|
07.10.2018 09:00 | 3 : 0 | |||||||
07.10
09:00
Partizan
Roda
3
0
|
07.10.2018 09:00 | 3 : 0 | |||||||
07.10
10:30
TENT
Lucky Star
3
0
|
07.10.2018 10:30 | 3 : 0 |
07.10
10:45
AS
Blok Aut
1
3
|
07.10.2018 10:45 | 1 : 3 | |||||||
07.10
12:30
Lazarevac
Kralj
0
3
|
07.10.2018 12:30 | 0 : 3 | |||||||
07.10
10:45
AS Batajnica
Beograd
1
3
|
07.10.2018 10:45 | 1 : 3 |
07.10
17:00
Kolubara
Vizurine Ajkulice
0
3
|
07.10.2018 17:00 | 0 : 3 |
07.10
17:00
Mladost
Dolovo
25
25
|
07.10.2018 17:00 | 25 : 25 |
|
||||||
07.10
18:00
Hercegovina
Nova Pazova 1957
29
25
|
07.10.2018 18:00 | 29 : 25 |
|
07.10
18:00
Smederevo
Rekreativo
27
15
|
07.10.2018 18:00 | 27 : 15 | |||||||
07.10
19:30
Novi Beograd
BASK Soko
27
28
|
07.10.2018 19:30 | 27 : 28 |
07.10
19:00
Bane
Omladinac
27
26
|
07.10.2018 19:00 | 27 : 26 |
|
||||||
07.10
15:00
Prva Petoletka
Metalac
37
30
|
07.10.2018 15:00 | 37 : 30 |
|
||||||
07.10
19:30
Sloga
Župa
34
25
|
07.10.2018 19:30 | 34 : 25 |
|
07.10
19:00
Vlasotince
ParaÄin
42
7
|
07.10.2018 19:00 | 42 : 7 |
|
||||||
07.10
19:00
Jagodina
ORK Bor
29
24
|
07.10.2018 19:00 | 29 : 24 |
|
||||||
07.10
18:00
Pirot
Jastrebac
18
22
|
07.10.2018 18:00 | 18 : 22 |
|
07.10
20:00
PanÄevo
Crepaja
30
19
|
07.10.2018 20:00 | 30 : 19 |
|
||||||
07.10
18:00
Metalac
RadniÄki
31
25
|
07.10.2018 18:00 | 31 : 25 |
|
07.10
17:00
Udarnik 2
Rudar 2
29
32
|
07.10.2018 17:00 | 29 : 32 |
|
07.10
18:00
Lazarevac
BariÄ
29
27
|
07.10.2018 18:00 | 29 : 27 |
|
07.10
17:00
Borac
Rusin
21
27
|
07.10.2018 17:00 | 21 : 27 |
|
07.10
19:00
Radnicki (K)
Omladinac
22
26
|
07.10.2018 19:00 | 22 : 26 |
|
07.10
15:30
Ruma
Hajduk
29
31
|
07.10.2018 15:30 | 29 : 31 | |||||||
07.10
18:00
Hercegovac
Titel
31
17
|
07.10.2018 18:00 | 31 : 17 | |||||||
07.10
20:30
Srem SM
Srbobran
22
28
|
07.10.2018 20:30 | 22 : 28 |
07.10
19:30
ObiliÄ
Metaloplastika
29
33
|
07.10.2018 19:30 | 29 : 33 | |||||||
07.10
18:00
Crvena zvezda
Dinamo
24
29
|
07.10.2018 18:00 | 24 : 29 |
07.10
19:00
Zlatar
Vranje 1957
29
26
|
07.10.2018 19:00 | 29 : 26 | |||||||
07.10
18:00
Bela Palanka
Pobednik
26
25
|
07.10.2018 18:00 | 26 : 25 | |||||||
07.10
19:00
ŽitoraÄa
DuboÄica 54
24
22
|
07.10.2018 19:00 | 24 : 22 |
07.10
19:30
MaÄva
Crvenka
22
19
|
07.10.2018 19:30 | 22 : 19 | |||||||
07.10
18:00
Loznica
Lavovi BP
28
25
|
07.10.2018 18:00 | 28 : 25 |
07.10
19:30
Ravangrad
Proleter (Ž)
29
29
|
07.10.2018 19:30 | 29 : 29 |
|
||||||
07.10
19:00
Spartak
Mokrin
27
24
|
07.10.2018 19:00 | 27 : 24 |
|
07.10
19:00
Metalac 2015
Mladi radnik
27
31
|
07.10.2018 19:00 | 27 : 31 | |||||||
07.10
18:00
RadniÄki
Medicinar 2
23
21
|
07.10.2018 18:00 | 23 : 21 | |||||||
07.10
18:00
Rudar
ORK Loznica
26
30
|
07.10.2018 18:00 | 26 : 30 |
07.10
12:30
Naisa 2
Jagodina 2
21
28
|
07.10.2018 12:30 | 21 : 28 |
|
07.10
19:00
Deronje
Petrovaradin
18
30
|
07.10.2018 19:00 | 18 : 30 |
|
07.10
19:00
Junior
Medicinar
22
33
|
07.10.2018 19:00 | 22 : 33 |
07.10
20:00
Sloven
KuÄevo
26
19
|
07.10.2018 20:00 | 26 : 19 |
07.10
20:00
Nova Pazova
Ivanjica
6
1
|
07.10.2018 20:00 | 6 : 1 |
07.10
17:00
Banjica
Sopot
7
5
|
07.10.2018 17:00 | 7 : 5 | |||||||
07.10
17:00
Ekonomac 2
SK Ekonomist
5
3
|
07.10.2018 17:00 | 5 : 3 |
07.10
19:00
Hajduk
MiÄko trend
3
7
|
07.10.2018 19:00 | 3 : 7 |
|
07.10
19:00
KraljeviÄevo
Viking
3
2
|
07.10.2018 19:00 | 3 : 2 |
|
07.10
RadniÄki
Car DuŔan Silni
18
0
|
07.10.2018 | 18 : 0 |
07.10
11:00
Dinamo 1954
Vojvodina
10
17
|
07.10.2018 11:00 | 10 : 17 |
07.10
16:30
MedveÅ”Äak
Crvena zvezda
5
6
|
07.10.2018 16:30 | E 5 : 6 |